Fotografování

Tato sekce našeho portálu je věnována fotografování, především pak prezentaci výsledků našeho snažení v oblasti fotografie. Pokračujte volbou některé z podřízených stránek v menu v horní liště, kde naleznete nejen fotogalerie, ale také články a reportáže s fotografickou tematikou, recenze, testy a názory a další informace.

Fotografická výstava

Ve foyer Jiráskova divadla v Novém Bydžově je k vidění má fotografická výstava Inspirace z přírody Chlumecka a Novobydžovska, a to vždy před jakýmkoli představením v Jiráskově divadle/kině až cca do poloviny února 2023.

Velice děkuji P. Krulišovi - řediteli Jiráskova divadla, že mi umožnil tuto výstavu realizovat, a doufám, že se i vy přijdete podívat.

Pavel Trhoň

Nový web - fotogalerie živočišných druhů

Když jsem přemýšlel, co s tím množstvím fotografií živočichů, které jsem za léta fotografování nastřádal v "šuplíku", rozhodl jsem se pro ně založit web uspořádaný podle systematiky jednotlivých živočišných skupin. Webové stránky "Fotogalerie - příroda České republiky" mají zatím skromný obsah, ale budou průběžně doplňovány a rozšiřovány. Snad i někomu z vás pomohou v orientaci v živočišných systémech a/nebo při určování druhů.

Září 2021